Hyena’s II

In 2011 werd er een development team opgericht  The Hague Hyena’s II  daar kon men in te groeien om dan eventueel over te stappen naar het eerste. Het tweede Hyena’s teams draaide gelijk dat jaar  bovenin mee in de nationale competitie 

Runners up  2011, 2012, 2013

Heb jij interesse in flagfootball kom dan eens vrijblijvend langs of mail voor informatie naar info@raiders99.nl

Dag 1 13 Oktober 2019  Locatie: Utrecht Dominators
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 1 11:00 Hyena’s vs Hyena’s II 59-0
Veld 3 13:00 Anaconda’s vs Hyena’s II 0-20
Veld 1 15:00 Hyena’s II vs Wolfpack 32-6
Dag 2 20 oktober 2019  Locatie: Groningen Giants
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 3 12:00 Apeldoorn Monarch vs Hyena’s II 13-21
Veld 3 14:00 Hyena’s II vs Monkeys with attitude 13-25
Veld 2 15:00 Purmerend Barbarians I vs Hyena’s II 26-13
Dag 3  10 november 2019 Locatie: Lightning Leiden
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 2 12:00 Hyena’s II vs Groningen Giants 12.- 49
Veld 1 13:00 Hyena’s II vs Utrecht Dominators 13 – 45
Veld 3 15:00 Lightning Leiden vs Hyena’s II 29 – 26
Dag 4 24 november 2019 Locatie: Den Haag Raiders
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 1 12:00 Hyena’s II vs Breda Spartans 19 – 20
Veld 1 15:00 Purmerend Barbarians II vs Hyena’s II 32 – 7
Dag 5 1 maart 2020 Locatie: Utrecht Dominators
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 1 11:00 Hyena’s II vs Hyena’s uitgesteld
Veld 3 13:00 Hyena’s II vs Anaconda’s uitgesteld
Veld 1 15:00 Wolfpack vs Hyena’s II uitgesteld
Dag 6 29 maart 2020  Locatie: Den Haag Raiders
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 3 12:00 Hyena’s II vs Apeldoorn Monarch uitgesteld
Veld 3 14:00 Monkeys with attitude vs Hyena’s II uitgesteld
Veld 2 15:00 Hyena’s II vs Purmerend Barbarians I uitgesteld
Dag 7  26 april 2020 Locatie: Apeldoorn Monarch
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 2 12:00 Groningen Giants vs Hyena’s II uitgesteld
Veld 1 13:00 Utrecht Dominators vs Hyena’s II uitgesteld
Veld 3 15:00 Hyena’s II vs Lightning Leiden uitgesteld
Dag 8 24 april 2020 Locatie: Lightning Leiden
VELD TIJD THUIS UIT SCORE
Veld 1 12:00 Breda Spartans vs Hyena’s II uitgesteld
Veld 1 15:00 Hyena’s II vs Purmerend Barbarians II uitgesteld
28-jun Play-off en Finale dag Locatie Flevo Phantoms SCORE
VELD 1 10:00 SFF NR 1 vs SFF NR 4
VELD 2 10:00 SFF NR 2 vs SFF NR 3
VELD 3 10:00 PW NR 1 vs PW NR 4
VELD 1 11:00 PW NR 2 vs PW NR 3
VELD 2 11:00 CUBS NR 1 vs CUBS NR 4
VELD 3 11:00 CUBS NR 2 vs CUBS NR 3
VELD 1 12:00 3E-4E PLAATS PW
VELD 2 12:00 3E-4E PLAATS CUBS
VELD 3 12:00 3E-4E PLAATS SFF
VELD 2 13:00 FINALE SFF
VELD 2 14:00 FINALE PW
VELD 2 15:00 FINALE CUBS
Pos Team GW W V F PTS DS
1
Den Haag Hyenas I
11 11 0 0 22 504
2 Groningen Giants 11 9 2 0 18 229
3 Monkeys with Attitude 11 9 2 0 18 81
4 Utrecht Dominators 11 9 2 0 18 44
5 Purmerend Barbarians II 11 6 5 0 12 45
6 Purmerend Barbarians I 11 6 5 0 12 37
7 Breda Spartans 11 4 7 0 8 -126
8 Den Haag Hyenas II 11 3 8 0 6 -128
9 Apeldoorn Monarchs 11 2 9 0 4 -243
10 Rotterdam Anaconda’s 11 3 5 3 0 -109
11 Wolfpack 11 3 5 3 0 -158
12 Lightning Leiden 11 1 5 5 -8 -176
Event calendar 2019/2020
Data Bowl Country Team Play Result
15-sep Thunder Bowl Netherlands Hyena’s II Yes
5-6 Okt 2019 Pink Bowl VI Netherlands Hyena’s II Yes
18-19 jan 2020 Flagging New Year Schotland Hyena’s II No
2-3 mei 2020 Kings Bowl Netherlands Hyena’s II
12-13 jun 2020 Big Bowl Germany Hyena’s II
3-4 okt 2020 Pink Bowl VII Netherlands Hyena’s II