SeniorenFlag

13-sep Locatie: Breda Spartans
Aanvang Speelschema SFF dag 1 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Monkey’s with Attitude Utrecht Dominators
11:00 Veld 2 Apeldoorn Monarchs vs Nijmegen Anaconda’s
11:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs 010 Trojans Purmerend Barbarians 2
12:00 Veld 1 Breda Spartans vs Hyena’s 2 Monkey’s with Attitude
12:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Anaconda’s Apeldoorn Monarchs
12:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Purmerend Barbarians 1 Hyena’s 1
13:00 Veld 1 Nijmegen vs Arnhem Falcons Purmerend Barbarians 1
13:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Hyena’s 1 Breda Spartans
13:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs 010 Trojans Lightning Leiden
14:00 Veld 1 Hyena’s 2 vs Purmerend Barbarians 1 010 Trojans
14:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Purmerend Barbarians 2 Nijmegen
14:00 Veld 3 Breda Spartans vs Monkey’s with Attitude Arnhem Falcons
15:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Arnhem Falcons Utrecht Dominators
15:00 Veld 2 Monkey’s with Attitude vs Anaconda’s Purmerend Barbarians 1
15:00 Veld 3 010 Trojans vs Lightning Leiden Hyena’s 2
16:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Utrecht Dominators Hyena’s 1
16:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Apeldoorn Monarchs Monkey’s with Attitude
16:00 Veld 3 Hyena’s 2 vs Nijmegen Breda Spartans
4-okt Locatie: Den Haag
Aanvang Speelschema SFF dag 2 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Anaconda’s vs Purmerend Barbarians 1 Breda Spartans
11:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Utrecht Dominators Hyena’s 2
11:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Apeldoorn Monarchs Purmerend Barbarians 2
12:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Hyena’s 2 010 Trojans
12:00 Veld 2 AE/NP vs Monkey’s with Attitude Arnhem Falcons
12:00 Veld 3 Breda Spartans vs Hyena’s 1 Apeldoorn Monarchs
13:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Utrecht Dominators AE/NP
13:00 Veld 2 Breda Spartans vs Arnhem Falcons Lightning Leiden
13:00 Veld 3 Anaconda’s vs 010 Trojans Hyena’s 1
14:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Purmerend Barbarians 2 Anaconda’s
14:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs Hyena’s 1 Apeldoorn Monarchs
14:00 Veld 3 AE/NP vs Lightning Leiden Utrecht Dominators
15:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Monkey’s with Attitude Purmerend Barbarians 1
15:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Hyena’s 2 Breda Spartans
15:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Anaconda’s 010 Trojans
16:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Breda Spartans Hyena’s 2
16:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs AE/NP Arnhem Falcons
16:00 Veld 3 Hyena’s 1 vs 010 Trojans Monkey’s with Attitude
25-okt Locatie: Nijmegen
Aanvang Speelschema SFF dag 3 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Nijmegen vs Hyena’s 1 Lightning Leiden
11:00 Veld 2 010 Trojans vs Breda Spartans Monkey’s with Attitude
11:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Purmerend Barbarians 2 Anaconda’s
12:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Utrecht Dominators Hyena’s 1
12:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs Anaconda’s Nijmegen
12:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Monkey’s with Attitude Purmerend Barbarians 2
13:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Lightning Leiden Utrecht Dominators
13:00 Veld 2 Apeldoorn Monarchs vs Arnhem Falcons Hyena’s 2
13:00 Veld 3 Breda Spartans vs Purmerend Barbarians 1 010 Trojans
14:00 Veld 1 Anaconda’s vs Nijmegen Purmerend Barbarians 1
14:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Hyena’s 2 Breda Spartans
14:00 Veld 3 Monkey’s with Attitude vs 010 Trojans Arnhem Falcons
15:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Hyena’s 1 Apeldoorn Monarchs
15:00 Veld 2 010 Trojans vs Utrecht Dominators Nijmegen
15:00 Veld 3 Anaconda’s vs Lightning Leiden Purmerend Barbarians 2
16:00 Veld 1 Nijmegen vs Purmerend Barbarians 2 Anaconda’s
16:00 Veld 2 Breda Spartans vs Apeldoorn Monarchs Lightning Leiden
16:00 Veld 3 Hyena’s 2 vs Monkey’s with Attitude 010 Trojans
15-nov Locatie: Utrecht Dominators
Aanvang Speelschema SFF dag 4 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Hyena’s 1 Lightning Leiden
11:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Monkey’s with Attitude Anaconda’s
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Breda Spartans Apeldoorn Monarchs
12:00 Veld 1 Anaconda’s vs Apeldoorn Monarchs Hyena’s 1
12:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Arnhem Falcons Monkey’s with Attitude
12:00 Veld 3 Nijmegen vs 010 Trojans Utrecht Dominators
13:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Anaconda’s Purmerend Barbarians 1
13:00 Veld 2 Monkey’s with Attitude vs Utrecht Dominators Arnhem Falcons
13:00 Veld 3 Apeldoorn Monarchs vs Hyena’s 2 Breda Spartans
14:00 Veld 1 010 Trojans vs Purmerend Barbarians 2 Hyena’s 2
14:00 Veld 2 Breda Spartans vs Lightning Leiden Nijmegen
14:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Purmerend Barbarians 1 Anaconda’s
15:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Hyena’s 1 Monkey’s with Attitude
15:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Purmerend Barbarians 1 Breda Spartans
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Monkey’s with Attitude Utrecht Dominators
16:00 Veld 1 Nijmegen vs Breda Spartans Purmerend Barbarians 1
16:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs 010 Trojans Purmerend Barbarians 2
16:00 Veld 3 Anaconda’s vs Arnhem Falcons Lightning Leiden
28-feb Locatie: Arnhem Falcons
Aanvang Speelschema SFF dag 5 Referee uitslag
11:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Monkey’s with Attitude Hyena’s 2
11:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Nijmegen 010 Trojans
11:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Apeldoorn Monarchs Lightning Leiden
12:00 Veld 1 Breda Spartans vs Anaconda’s Arnhem Falcons
12:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Hyena’s 2 Apeldoorn Monarchs
12:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs 010 Trojans Nijmegen
13:00 Veld 1 Monkey’s with Attitude vs Hyena’s 1 Purmerend Barbarians 2
13:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Utrecht Dominators Monkey’s with Attitude
13:00 Veld 3 010 Trojans vs Arnhem Falcons Breda Spartans
14:00 Veld 1 Hyena’s 2 vs Breda Spartans Utrecht Dominators
14:00 Veld 2 Anaconda’s vs Purmerend Barbarians 2 Hyena’s 1
14:00 Veld 3 Nijmegen vs Apeldoorn Monarchs Purmerend Barbarians 1
15:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Utrecht Dominators 010 Trojans
15:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 1 vs Hyena’s 2 Arnhem Falcons
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Lightning Leiden Apeldoorn Monarchs
16:00 Veld 1 Monkey’s with Attitude vs Breda Spartans Hyena’s 1
16:00 Veld 2 010 Trojans vs Apeldoorn Monarchs Hyena’s 2
16:00 Veld 3 Arnhem Falcons vs Nijmegen Lightning Leiden
28-mrt Locatie: 010 Trojans
Aanvang Speelschema SFF dag 6 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Hyena’s 1 Nijmegen
11:00 Veld 2 Anaconda’s vs Monkey’s with Attitude Purmerend Barbarians 1
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Purmerend Barbarians 2 Breda Spartans
12:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Purmerend Barbarians 1 Anaconda’s
12:00 Veld 2 Nijmegen vs Hyena’s 2 Purmerend Barbarians 2
12:00 Veld 3 Lightning Leiden vs 010 Trojans Hyena’s 1
13:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Anaconda’s Monkey’s with Attitude
13:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Arnhem Falcons 010 Trojans
13:00 Veld 3 Hyena’s 1 vs Breda Spartans Purmerend Barbarians 2
14:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Lightning Leiden Anaconda’s
14:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs Purmerend Barbarians 2 Lightning Leiden
14:00 Veld 3 Monkey’s with Attitude vs Nijmegen Arnhem Falcons
15:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Hyena’s 2 Nijmegen
15:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Apeldoorn Monarchs Purmerend Barbarians 1
15:00 Veld 3 010 Trojans vs Anaconda’s Hyena’s 1
16:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 2 vs Purmerend Barbarians 1 Utrecht Dominators
16:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Breda Spartans Hyena’s 2
16:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Nijmegen Apeldoorn Monarchs
18-apr Locatie: Lightning Leiden
Aanvang Speelschema SFF dag 7 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Breda Spartans vs Purmerend Barbarians 2 Utrecht Dominators
11:00 Veld 2 Nijmegen vs Purmerend Barbarians 1 Hyena’s 2
11:00 Veld 3 Monkey’s with Attitude vs Lightning Leiden 010 Trojans
12:00 Veld 1 010 Trojans vs Hyena’s 1 Purmerend Barbarians 2
12:00 Veld 2 Anaconda’s vs Utrecht Dominators Breda Spartans
12:00 Veld 3 Hyena’s 2 vs Arnhem Falcons Apeldoorn Monarchs
13:00 Veld 1 Monkey’s with Attitude vs Lightning Leiden Arnhem Falcons
13:00 Veld 2 Purmerend Barbarians 2 vs Arnhem Falcons Nijmegen
13:00 Veld 3 Anaconda’s vs Hyena’s 2 Hyena’s 1
14:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Nijmegen Monkey’s with Attitude
14:00 Veld 2 Breda Spartans vs 010 Trojans Purmerend Barbarians 1
14:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs Lightning Leiden Anaconda’s
15:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Apeldoorn Monarchs Utrecht Dominators
15:00 Veld 2 Nijmegen vs Anaconda’s Hyena’s 2
15:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Breda Spartans 010 Trojans
16:00 Veld 1 Lightning Leiden vs Hyena’s 1 Arnhem Falcons
16:00 Veld 2 010 Trojans vs Monkey’s with Attitude Apeldoorn Monarchs
16:00 Veld 3 Hyena’s 2 vs Utrecht Dominators Breda Spartans
9-mei Locatie: Den Haag
Aanvang Speelschema SFF dag 8 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Monkey’s with Attitude vs Hyena’s 2 Purmerend Barbarians 2
11:00 Veld 2 Hyena’s 1 vs Purmerend Barbarians 1 Anaconda’s
11:00 Veld 3 Utrecht Dominators vs 010 Trojans Lightning Leiden
12:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Breda Spartans Nijmegen
12:00 Veld 2 Lightning Leiden vs Anaconda’s Monkey’s with Attitude
12:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs Nijmegen Hyena’s 1
13:00 Veld 1 Hyena’s 1 vs Purmerend Barbarians 2 Arnhem Falcons
13:00 Veld 2 Monkey’s with Attitude vs Purmerend Barbarians 1 Hyena’s 2
13:00 Veld 3 Breda Spartans vs Utrecht Dominators 010 Trojans
14:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Anaconda’s Monkey’s with Attitude
14:00 Veld 2 010 Trojans Nijmegen Utrecht Dominators
14:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 1 vs Arnhem Falcons Lightning Leiden
15:00 Veld 1 Anaconda’s vs Hyena’s 1 Purmerend Barbarians 1
15:00 Veld 2 Utrecht Dominators vs Monkey’s with Attitude Apeldoorn Monarchs
15:00 Veld 3 Lightning Leiden vs Breda Spartans Purmerend Barbarians 2
16:00 Veld 1 Arnhem Falcons vs Lightning Leiden Breda Spartans
16:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs Apeldoorn Monarchs Anaconda’s
16:00 Veld 3 Purmerend Barbarians 2 vs 010 Trojans Nijmegen
30-mei Locatie: Breda Spartans
Aanvang Speelschema SFF dag 9 Referee Uitslag
11:00 Veld 1 Purmerend Barbarians 1 vs Lightning Leiden Utrecht Dominators
11:00 Veld 2 Hyena’s 1 vs Apeldoorn Monarchs 010 Trojans
11:00 Veld 3 Breda Spartans vs Nijmegen Hyena’s 2
12:00 Veld 1 010 Trojans vs Hyena’s 2 Hyena’s 1
12:00 Veld 2 Arnhem Falcons vs Anaconda’s Lightning Leiden
12:00 Veld 3 Monkey’s with Attitude vs Purmerend Barbarians 2 Apeldoorn Monarchs
13:00 Veld 1 Nijmegen vs Utrecht Dominators Monkey’s with Attitude
13:00 Veld 2 Hyena’s 2 vs Lightning Leiden Breda Spartans
13:00 Veld 3 010 Trojans vs Purmerend Barbarians 1 Arnhem Falcons
14:00 Veld 1 Apeldoorn Monarchs vs Purmerend Barbarians 2 Lightning Leiden
14:00 Veld 2 Anaconda’s vs Breda Spartans Purmerend Barbarians 1
14:00 Veld 3 Monkey’s with Attitude vs Arnhem Falcons Nijmegen
Pos Team G W V F PTS DS
1 Hyena’s 1
2 Monkey’s with Attitude
3 Utrecht Dominators
4 Purmerend Barbarians 1
5 Breda Spartans
6 Hyena’s 2
7 010 Trojans
8 Arnhem Falcons
9 Apeldoorn monarches
10 Nijmegen Pirates
11 Purmerend Barbarians 2
12 Anadonda’s
13 Lightning Leiden