Anaconda’s

Wij zijn een Sportvereniging die Flag Football en American Football spelen en gericht op de jeugd en toekomst

j

Stand per 25 november Nationale competitie PeeWees 2018/2019
Team Games Win Lost Forfait Points PS PA Saldo
1 Flevo Phantoms I 6 6 0 0 12 262 18 244
2 Anacondas 6 5 1 0 10 236 26 210
3 Amsterdam Crusaders 6 4 2 0 8 128 96 32
4 Lightning Leiden 6 4 2 0 8 115 133 -18
5 Lelystad Commanders 6 3 3 0 6 117 137 -20
6 Flevo Phantoms II 6 2 4 0 4 56 78 -22
7 Arnhem Falcons 6 1 5 0 2 74 166 -92
8 Spijkenisse Scouts 6 2 2 2 0 43 130 -87
9 010 Trojans 6 0 4 2 -4 21 215 -194
Stand per 25 november Nationale competitie Cubs 2018/2019
Team Games Win Lost Forfait Points PS PA Saldo
1 Utrecht Dominators 6 6 0 0 12 264 24 240
2 Anacondas 6 6 0 0 12 120 12 108
3 Lelystad Commanders 6 5 1 0 10 139 86 53
4 Amsterdam Crusaders 6 3 3 0 6 123 130 -7
5 Tilburg Wolves 6 2 4 0 4 103 159 -56
6 Lightning Leiden 6 3 1 2 2 160 94 66
7 Flevo Phantoms I 6 1 4 1 1 40 185 -145
8 Flevo Phantoms II 2 0 1 1 -1 6 55 -49
9 010 Trojans 6 0 4 2 -4 100 218 -118
10 Amersfoort Untouchables 4 0 0 4 -8 0 80 -80
Stand per 25 november Nationale competitie SFF 2018/2019
Team Games Win Lost Draw Forfait Points PS PA Saldo
1 Hyena’s I 10 10 0 0 0 20 712 88 624
2 Groningen Giants 10 9 1 0 0 18 461 169 292
3 Utrecht Dominators 9 6 3 0 0 12 284 183 101
4 Purmerend Barbarians II 9 6 3 0 0 12 342 244 98
5 Anacondas 9 6 3 0 0 12 284 307 -23
6 Wolfpack 9 6 3 0 0 12 245 307 -62
7 Purmerend Barbarians I 9 5 4 0 0 10 228 203 25
8 Hyena’s II 10 4 6 0 0 8 277 401 -124
9 Apeldoorn Monarchs 9 3 5 1 0 7 149 366 -217
10 Tilburg Wolves 9 2 7 0 0 4 122 347 -225
11 Lightning Leiden 9 3 6 0 3 0 125 229 -104
12 ISH Silverbacks 10 2 7 1 3 -1 110 261 -151
13 Amersfoort Untouchables 12 0 12 0 12 -24 0 240 -240
Nationale competitie 2018/2019 (games van 2 x 20 min)
Anaconda’s PW
DATUM 21 Oktober : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 FLEVO PHANTOMS I 19-12 los
2 12:00 SPIJKENISSE SCOUTS 0-46 Win
DATUM 4 November : LOCATIE Lightning Leiden
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 ARNHEM FALCONS 0-43 Win
2 11:00 LIGHTNING LEIDEN 71-0 Win
DATUM 25November : LOCATIE Lelystad Commanders
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 11:00 Amsterdam crusaders 44-7 Win
2 12:00 010-Trojans 0-20 Win
DATUM 9 December : LOCATIE Spijkenisse Scouts
wegens slecht weer verplaatst naar 31 maart 2019
DATUM 17 Februari : LOCATIE Groningen Giants
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 11:00 Lelystad Commanders 0-44 Win
2 12:00 Flevo Phantoms II 46-0 Win
DATUM 17 maart : LOCATIE Spijkenisse Scouts
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Flevo Phantoms I 19-18 Win
2 12:00 010 Trojans 52-0 Win
DATUM 31 Maart : LOCATIE Utrecht Dominators (inhaal 9 dec)
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Amsterdam Crusaders
2 12:00 Lightning Leiden
DATUM 14 April : LOCATIE lelystad Commanders
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Flevo Phantoms II
2 11:00 Spijkenisse Scouts
DATUM 19 Mei : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Lelystad Commanders
2 11:00 Arnhem Falcons
DATUM 16 Juni: LOCATIE Den Haag Raiders

Play-offs en Finales

Nationale competitie 2018/2019 (games van 2 x 20 min)
Anaconda’s Cubs
DATUM 21 Oktober : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 FLEVO PHANTOMS 29-0 Win
2 12:00 LIGHTNING LEIDEN 0-20 Win
DATUM 4 November : LOCATIE Lightning Leiden
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 LELYSTAD COMMANDERS 6-12 Win
2 12:00 AMERSFOORT UNTUCHABLES 0-20 Win
DATUM 25November : LOCATIE Lelystad Commanders
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 14:00 Tilburg Wolves 6-19 Win
2 15:00 010-Trojans 0-20 Win
DATUM 9 December : LOCATIE Spijkenisse Scouts
wegens slecht weer verplaatst naar 31 maart 2019
DATUM 17 Februari : LOCATIE Groningen Giants
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 11:00 Amsterdam Crusaders 8-2 Los
2 12:00 Utrecht Dominators 8-56 Los
DATUM 17 maart : LOCATIE Spijkenisse Scouts
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 11:00 Flevo Phantoms I 24-7 Win
2 12:00 010 Trojans 12-33 Win
DATUM 31 Maart : LOCATIE Utrecht Dominators (inhaal 9 dec)
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Flevo Phantoms II
2 12:00 Amsterdam Crusaders
DATUM 14 April : LOCATIE lelystad Commanders
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 14:00 Lightning Leiden
2 15:00 Tilburg Wolves
DATUM 19 Mei : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 10:00 Lelystad Commanders
2 12:00 Utrecht Dominators
DATUM 16 Juni: LOCATIE Den Haag Raiders

Play-offs en Finales

Nationale competitie 2018/2019 (games van 2 x 20 min)
Anaconda’s SFF
DATUM 21 Oktober : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 14:00 Hyena’s II 52-39 Win
2 15:00 ISH Silverbacks 0-20 Win
3 16:00 Purmerend Barbarians I 47-38 Win
DATUM 4 November : LOCATIE Lightning Leiden
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 14:00 Lightning Leiden 33-6 Win
2 15:00 Wolfpack 33-32 Los
3 16:00 Hyena’s I 76-14 Los
DATUM 25 November : LOCATIE Den Haag Raiders
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 13:00 Purmerend Barbarians II 40-46 Win
2 15:00 Groningen Giants 69-20 Los
DATUM 9 December : LOCATIE Utrecht Dominators
wegens slecht weer verplaatst naar 31 maart 2019
DATUM 17 Februari : LOCATIE Groningen Giants
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 14:00 Purmerend Barbarians II 33-27 Win
2 16:00 Utrecht Dominators 20-12 Win
DATUM 17 maart : LOCATIE Spijkenisse Scouts
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 13:00 Apeldoorn Monarchs
2 14:00 Hyena’s I 68-30 Los
3 16:00 Tilburg Wolves 20-0 Win
DATUM 31 Maart : LOCATIE Utrecht Dominators (inhaal 9 dec)
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 13:00 Hyena’s II
2 15:00 Lightning Leiden
3 16:00 Tilburg Wolves
DATUM 14 April : LOCATIE Tilburg Wolves
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 11:00 ISH Silverbacks 48-12 Win
2 13:00 Apeldoorn Monarchs 34-14 Win
3 15:00 Groningen Giants
DATUM 19 Mei : LOCATIE Flevo Phantoms
GAME TIJD TEGENSTANDER SCORE
1 13:00 Purmerend Barbarians I
2 14:00 Wolfpack
3 16:00 Utrecht Dominators
DATUM 16 Juni: LOCATIE Den Haag Raiders

Play-offs en Finales